Komunikat dotyczacy strategii rozwoju Gminy Krzanowice
Aktualności,  Informacje,  Ogłoszenia

Komunikat Urzędu Miejskiego w Krzanowicach – Strategia Rozwoju Gminy Krzanowice

Drodzy Parafianie,

na prośbę Urzędu Miejskiego w Krzanowicach, poniżej została umieszczona informacja dotyczącą przygotowania przez Gminę Krzanowice – Strategii Rozwoju Gminy z perspektywą do roku 2030.

Strategia dotyczy Gminy Krzanowice, dlatego bardzo ważny jest udział jej mieszkańców na każdym etapie tworzenia projektu strategii.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z komunikatem oraz współuczestnictwa w rozwoju naszej lokalnej społeczności.

Ks. prob. Ginter Piotr Rychlikowski

Komunikat Urzędu Miejskiego w Krzanowicach

„Szanowni mieszkańcy Gminy Krzanowice,

Rozwój każdej gminy to bardzo złożony i długofalowy proces. Aby jak najlepiej wykorzystywać pojawiające się szanse, a jednocześnie sprawnie rozwiązywać problemy, konieczny jest dobry plan. Dlatego też, Gmina Krzanowice przystępuje do opracowania kompleksowej Strategii Rozwoju Gminy do roku 2030.

Kluczem do sukcesu każdej strategii jest aktywny udziału mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców czy instytucji w jej tworzeniu. Dlatego też na poszczególnych etapach prac nad dokumentem będziemy wielokrotnie zasięgali Waszej opinii na temat obecnej sytuacji w gminie, a także pomysłów, co do jej dalszego rozwoju.

Zależy nam na Waszych opiniach. Chcemy wiedzieć, jak wygląda Gmina z Waszej perspektywy i jak powinna się zmieniać. Tylko wtedy, będziemy mogli zaplanować jej rozwój w nadchodzących latach tak, aby spełniał oczekiwania wszystkich.

Prosimy więc o poświęcenie kilku minut Waszego czasu na wypełnienie anonimowej ankiety znajdującej się pod tym linkiem: https://forms.gle/MB9u1fYKyc8FcmR47 . Link do ankiety znajduje się w aktualnościach UM w Krzanowicach na stronie www.krzanowice.pl .

Ankieta będzie dostępna do: 14 lutego 2022 r.

Nie bądźcie obojętni i wypełnijcie ankietę”