Tygodniowe Ogłoszenia Parafialne

10.00 Do B. Op. z podz. (…) z okazji 40 rocznicy ślubu Romana i Brygidy
Poniedziałek 24.06. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
7.00 Do B. Op. z podz. (…) z okazji 40 urodzin Kamila Czekalski
18.00 Za ++ rodziców Antona i Anny Sichma, ++ dzieci i pokrewieństwo oraz za ++ teściów Józefa Gorus, dwie żony, dzieci i pokrewieństwo
Wtorek 25.06.
7.00 Za + Gertrudę Mazur (od koleżanek)
Środa 26.06.
18.00 Za + Pawła Fojcik i za ++ rodziców
Czwartek 27.06. Św. Cyryla Aleksandryjskiego – Biskupa i Doktora Kościoła
7.00 Za + mamę Marię Kusy, + Pawła Kusy, ++ zięcia Michała i rodziców
Piątek 28.06. Św. Ireneusza – Biskupa, Męczennika i Doktora Kościoła
18.00 Za ++ Józefa i Marię Jureczka, ++ rodziców, rodzeństwo i za dusze w czyśćcu
Sobota 29.06. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
7.00 Za ++ rodziców Piotra i Adelajdę Zacharzowski i za ++ Alfonsa i Otylię Pieruszka
18.00 Pierwsza niedzielna Eucharystia: Do B. Op. z podz. (…) w 1.szą rocznicę ślubu w rodzinie Waniczek
Niedziela 30.06. Trzynasta Zwykła
7.30 Za + Henryka Waniczek, ++ rodziców z obu stron, ++ z rodziny i pokrewieństwa
10.00 Do B. Op. z podz. (…) w intencji Piotra Waniczek w 60 urodziny i za całą rodzinę

• Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego.
  • Z ostatniej kolekty na opał kościoła złożyliśmy 4630 zł. Węgiel już został zakupiony. Dzisiaj będzie druga kolekta przy wyjściu z kościoła na Wydział Teologiczny w Opolu, zaś w sobotę 29 czerwca w Uroczystość św. Piotra i Pawła na Stolicę Apostolską.
  • W niedzielę 7 lipca na Górze św. Anny spotkanie ks. bpa Andrzeja Czai z dziećmi diecezji. Początek od 9.45 do 15.00. Zaproszone są szczególnie dzieci z tegorocznej Pierwszej Komunii.
  • Poszukujemy chętnych pań na dwuletnie Studium Poradnictwa Rodzinnego. Od października zaczyna się nowy kurs z sześcioma całodziennymi spotkaniami w czasie jednego semestru w Opolu.
  • Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić: Patryk Dawid Hnida z Borucina i Dominika Wiśniewska z Raciborza oraz Dawid Koza z Borucina i Dominika Kubny z Borucina. Zapowiedź trzecia. Kto znałby jakieś przeszkody unieważniające związek tych par proszony jest zgłosić je w Kancelarii Parafialnej.
  • W tym tygodniu mamy dwie uroczystości kościelne: św. Jana Chrzciciela w poniedziałek i św. Piotra i Pawła w sobotę W tych dniach jest Msza rano i wieczorem. Zapraszam.