Tygodniowe Ogłoszenia Parafialne

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Niedziela 21.04. Czwarta Wielkanocna
7.30 Za ++ Jadwigę i Ernesta Ciemienga i za + syna Norberta
10.00 Do B. Op. i wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w intencji pewnej rodziny i za ++ z rodziny
14.00 Nieszpory niedzielne
Poniedziałek 22.04.
18.00 Za ++ rodziców Annę i Józefa Sichma, ++ siostry i męża Karola, ++krewnych i za dusze w czyśćcu
Wtorek 23.04. Uroczystość św. Wojciecha – Biskupa i Męczennika
7.00 Za ++ Martę, męża i syna Zaiczek
Środa 24.04.
18.00 Za + siostrę Marię Mrowiec, ++ siostry, braci i rodziców
Czwartek 25.04. Święto św. Marka – Ewangelisty
7.00 Za + Annę Marię Grzesiczek, ++ rodziców z dwóch stron, + Zygfryda Grzesiczek i za dusze w czyśćcu
18.00 Za + Franciszkę Blokierz, ++ męża i dwóch synów i za dusze w czyśćcu
Piątek 26.04.
18.00 Do B. Op. i o wstawiennictwo i Matki Najświętszej w intencji rodziny Grzesiczek
Sobota 27.04.
12.00 Ślub rzymski Mateusza Witeczek i Pauliny Hanka
18.00 Pierwsza niedzielna Eucharystia: Za + męża Stefana Tomiczek
Niedziela 28.04. Piąta Wielkanocna
7.30 Za + żonę Annę Marię Cieśla i za ++ z rodzin Fojcik – Cieśla
10.00 Za parafian

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

• Dzisiejszą niedzielą Jezusa Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do Służby w Kościele.
  • We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski, a w czwartek Święto św. Marka, ewangelisty.
  • Po czwartkowej Mszy wieczornej będziemy uczestniczyć w procesji błagalnej prosząc o dobre urodzaje.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego.
  • W sobotę po Mszy wieczornej odbędzie się katecheza dla rodziców dzieci pierwszo-komunijnych połączona z katechezą chrzcielną dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  • Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić: Patryk Pundyk z Borucina i Natalia Węglarz z Pietrowic Wlk. oraz Patryk Jan Mrazek z Borucina i Żaneta Dorota Jęczmionka z Lubomi. Zapowiedź druga.
  • W sobotę i niedzielę 11-12 maja przyjadą do naszej parafii Franciszkanie rozkrzewiający kult do męczenników misjonarzy z Pariacoto w Peru. Od dawna myślałem nad sprowadzeniem ich relikwii do parafii. Ojcowie Franciszkanie wygłoszą kazania, a w sobotę wieczorem będzie film o męczennikach, ojcach Tomaszu i Michale.