Tygodniowe Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne 19.11 – 26.11

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Niedziela 19.11. Trzydziesta trzecia
7.30 Do B. Op. z podz. (…) w intencji Anny, za wszystkich żyjących z rodziny Sławik i za + męża Karola
10.00 Za parafian
14.00 Nabożeństwo przyjęcia do służby liturgicznej
Poniedziałek 20.11. Św. Rafała Kalinowskiego – Prezbitera
17.30 Za + męża Józefa Zmarzły, ++ rodziców z obu stron, + wnuczkę Annę, +babcię Katarzynę i za dusze w czyśćcu cierpiące
Wtorek 21.11. Ofiarowanie NM Panny
7.00 Za + Franciszka Szklarskiego w 1.szą rocznicę śmierci
Środa 22.11. Św. Cecylii – Dziewicy i Męczennicy
17.30 Za + Józefa Jureczka, + żonę, rodziców, rodzeństwo i za dusze w czyśćcu
Czwartek 23.11.
7.00 Za + Karinę Gajdeczka w 1.szy miesiąc po śmierci
17.30 Za ++ braci Bernarda i Józefa, ++ rodziców Jadwigę i Józefa, ++rodzeństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek 24.11. Św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
17.30 Za + Alfonsa Jureczka, ++ rodziców, ++ księży i za dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota 25.11. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
7.00 Za ++ Łucję i Józefa Kuczera, + brata Jana, ++ dziadków i krewnych i za dusze w czyśćcu cierpiące
17.30 Pierwsza niedzielna Eucharystia: Za parafian
Niedziela 26.11. Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
7.30 Za ++ rodziców Jana i Elżbietę Grzesiczek, ++ Kazimierę i Józefa Walaszek, za ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 Do B. Op. z podz. (…) w intencji pani Elżbiety z okazji 97 urodzin

• Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i obejścia kościelnego.
  • Panu Jerzemu Czogała wielkie Bóg zapłać za zrzucenie trzech ton węgla.
  • Dalej nie mamy szczęścia znaleźć palacza do kościoła. Zbliża się Adwent. Dzieci będą marznąć na Mszach roratnich. To przecież tylko 4 miesiące doglądania pieca i to z wynagrodzeniem.
  • Dzisiejsza druga kolekta jest na pomoc Kościołom w potrzebie. Słyszeliśmy na ten temat w kazaniu. Bóg zapłać.
  • Dyrektor Caritas wystosował komunikat na temat sprzedaży świec na cele dobroczynne. Można je będzie nabywać od przyszłej niedzieli: duże po 15 zł, małe po 7 zł.
  • Do nabycia będą też opłatki wigilijne.
  • Radio DOXA proponuje swój plan programów w dostarczonych nam ulotkach. Można skorzystać – znajdują się na stoliku.
  • Z klasztoru Annuntiata w Raciborzu jest zaproszenie na adwentowe dni skupienia, dla kobiet w niedzielę 3 grudnia, a dla mężczyzn 17 grudnia.
  • Katecheza w tym tygodniu według planu.
  • Zapraszam na popołudniowe nabożeństwo z przyrzeczeniami naszej służby ołtarza i z oficjalnym przyjęciem kandydatów na ministrantów.